Szkolenia

Praktyczne doświadczenie zdobyte podczas pracy w obszarach prawa, podatków oraz finansów połączone z wiedzą, oraz działalnością edukacyjną na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu pozwoliła nam stworzyć programy szkoleń otwartych oraz zamkniętych, dostosowanych do indywidualnych potrzeb naszych Klientów.

Zawsze staramy się prezentować zagadnienia, mając na uwadze ich praktyczne ujęcie, uzupełniając szkolenie o przykłady, które w pełni pozwalają na rozwiązanie wątpliwych kwestii związanych z jego tematyką.

Szkolenia otwarte dedykujemy osobom zajmującym stanowiska decyzyjne w przedsiębiorstwach i odpowiedzialnym za finanse firmy. W praktyce staramy się organizować sesje szkoleniowe ograniczone liczbą słuchaczy, co pozwala na płynniejszą komunikację, a także daje możliwość bieżącego wyjaśniania wątpliwości rodzących się podczas szkolenia.

Szkolenia zamknięte kierujemy do kilkuosobowych grup pracowników, specjalistów lub kadry menedżerskiej, odpowiedzialnych za aspekt prawny, podatkowy lub finansowy (w tym rachunkowości finansowej lub zarządczej) firmy. Organizacja szkolenia w małych grupach pozwala w pełny sposób wykorzystać wiedzę ekspertów oraz zapewnia słuchaczom niczym nieskrępowaną możliwość zadawania pytań i rozwiązywania problemów na praktycznych przykładach. Program szkolenia zamkniętego zawsze przygotowujemy wspólnie z Klientem, co sprawia, że jest dokładnie dopasowany do aktualnych potrzeb firmy.

Sprawdź pozostałe usługi z zakresu usług specjalnych:

DMG Logo

Z chęcią udzielimy szczegółowych informacji na temat oferowanych usług.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami.

This site is registered on wpml.org as a development site.