top

Pierwszy w Polsce
edukacyjny portal
o cenach transferowych

Obszerna baza wiedzy
z zakresu cen transferowych
w ujęciu:
- podatkowo-prawnym
- finansowo-rachunkowym
- ekonomiczno-zarządczym
Zobacz >>

Zaaplikuj
czekamy na Ciebie

Zespół Cen Transferowych wiesz co potrafisz w TP

Czujesz potrzebę zmiany, praca w średniej przyjaznej firmie we Wrocławiu, bez korporacyjnego stresu, formalizmu i procedur na parzenie kawy pracujemy pomiędzy 8 a 17 równocześnie mamy czas na … życie.

Stopka do druku

O nas

Jesteśmy zespołem doświadczonych ekspertów zajmujących się zagadnieniami szeroko rozumianego prawa podatkowego i finansowego.

Celem naszej działalności jest wspieranie biznesu Klientów poprzez świadczenie  usług doradczych na najwyższym poziomie.

Pomagamy w utrzymaniu długotrwałego wzrostu i uwalnianiu potencjału ich przedsięwzięć, zawsze kierując się ideą partnerstwa, zgodnie z myślą:
„Cele naszych Klientów są naszymi celami”.

Realizując projekty łączymy specjalistyczną wiedzę i doświadczenie z energią pozwalającą na efektywne wspieranie najbardziej wymagających przedsięwzięć. Wdrażamy optymalne rozwiązania, usprawniające funkcjonowanie, ograniczające ryzyko i zabezpieczające działalność naszych Klientów.

Wierzymy, że relacje oparte na wzajemnym zaufaniu i otwartej współpracy stanowią niezbędny element w drodze do sukcesu.Usługi

Zakres świadczonych przez nas usług obejmuje:

W celu zapoznania się z pełną ofertą zachęcamy do kontaktu z naszymi doradcami.© DMS TAX Sp. z o.o. 2017 Serwis: Informer IT Solutions