top

Pierwszy w Polsce
edukacyjny portal
o cenach transferowych

Obszerna baza wiedzy
z zakresu cen transferowych
w ujęciu:
- podatkowo-prawnym
- finansowo-rachunkowym
- ekonomiczno-zarządczym
Zobacz >>

Zaaplikuj
czekamy na Ciebie

Zespół Cen Transferowych wiesz co potrafisz w TP

Czujesz potrzebę zmiany, praca w średniej przyjaznej firmie we Wrocławiu, bez korporacyjnego stresu, formalizmu i procedur na parzenie kawy pracujemy pomiędzy 8 a 17 równocześnie mamy czas na … życie.

Stopka do druku

Kariera

Naszą największą wartością są ludzie. To oni tworzą DMS TAX.

Naszą siłą jest wykształcenie, profesjonalizm i energia naszych pracowników. Wierzymy, że firma rozwija się wraz z rozwojem pracujących w niej ludzi. Dlatego systematycznie ulepszamy procesy, podnosimy swoje umiejętności, wiedzę i kwalifikacje. Wspólnie budujemy naszą wartość.

Różnorodność prowadzonych projektów zapewnia  możliwość intensywnego poszerzania kompetencji. Jeśli jesteś gotowy na pracę pełną wyzwań, pragniesz doskonalić się w dziedzinie podatków i finansów – zapraszamy do naszego zespołu!

Kogo szukamy?

Chętnie współpracujemy z kompetentnymi osobami o otwartych umysłach.
Oferty kierujemy nie tylko do osób z doświadczeniem zawodowym, ale również absolwentów i studentów kierunków ekonomicznych, prawniczych oraz pokrewnych. Oprócz wiedzy merytorycznej cenimy pasję, zaangażowanie, gotowość na nowe wyzwania oraz własne zdanie.

Co oferujemy?

Jesteś zainteresowany?

Zapoznaj się aktualnymi ofertami pracy lub wyślij swoje CV na adres e-mail rekrutacja@dmstax.com© DMS TAX Sp. z o.o. 2017 Serwis: Informer IT Solutions