TaxPress nr 45/2021

W dzisiejszym numerze DMS TAXPress polecamy Państwu artykuł Pawła Rochowicza pt. „”Polski Ład” PiS to cios w nowoczesny outsourcing” oraz artykuł Mariusza Szulca pt. „Nie ma exit tax, gdy majątek jest tylko wypożyczony”.

Ważny jest też artykuł Aleksandry Tarki pt. „Sankcja z jednego podatku nie pozbawia korzyści w drugim” oraz artykuł Krzysztofa Koślickiego pt. „Przedsiębiorca, który z powodu epidemii pracuje zdalnie, może stracić firmę”, w którym autor wskazuje na coraz częściej występujący problem polegający na wykreśleniu podatników z rejestru VAT i NIP, z uwagi na ich nieobecność w siedzibie spółki.

Istotny jest także artykuł Barbary Kolimeczkow pt. „Pracownik zdalny wyręczy swojego zagranicznego pracodawcę” oraz artykuł Przemysława Wojtasika pt. „”Polski Ład” PiS: Strata z działalności nie uchroni przed składką”.

W celu zapoznania się z pełną treścią biuletynu zachęcamy do pobrania materiału. Jeśli będą Państwo zainteresowani uzyskaniem dodatkowych informacji, zapraszamy do kontaktu.

This site is registered on wpml.org as a development site.