TaxPress nr 12/2022

W dzisiejszym numerze DMS TAX Press polecamy Państwu artykuł Przemysława Wojtasika pt. Przepadły interesy w Rosji? Rozlicz straty w kosztach CIT” oraz artykuł Krzysztofa Sobczaka pt. „CIT za 2021 rok można rozliczać do końca czerwca”.

Ważne jest też artykuł Mariusza Szulca pt. Hotel pracowniczy bez odliczenia VAT” oraz artykuł Krzysztofa Bałękowskiego pt. Weryfikacja numeru VAT UE może świadczyć o dochowaniu należytej staranności”.

Istotne jest także artykuł Moniki Pogroszewskiej pt. Polski Ład: można wycofać mieszkanie z majątku firmy i od najmu płacić ryczałt” oraz artykuł Yuriego Krasniuka pt. Rozliczenie PIT z dzieckiem możliwe w rocznym zeznaniu podatkowym”.

Polecamy też tekst Mariusza Szulca pt. „Coraz wyższe odsetki od zaległości podatkowych”, w którym autor informuje o kolejnej podwyżce odsetek od zaległości podatkowych.

W celu zapoznania się z pełną treścią biuletynu zachęcamy do pobrania materiału. Jeśli będą Państwo zainteresowani uzyskaniem dodatkowych informacji, zapraszamy do kontaktu.

This site is registered on wpml.org as a development site.