Rekrutujemy do Działu Cen Transferowych

Z nami, możesz połączyć studiowanie na uczelniach ekonomicznych z budowaniem doświadczenia zawodowego!

W DMS TAX masz okazję pracować z ludźmi, którzy działają w branży od wielu lat!

Cenimy sobie ludzi ambitnych i proaktywnych. Jeżeli te cechy Cię opisują, nasza współpraca może być dla Ciebie rozwojową przygodą!

Do naszego zespołu pasują osoby z pozytywnym nastawieniem do powierzanych obowiązków, dążące do samodzielności, z umiejętnościami analitycznego rozwiązywania problemów.

Ofertę kierujemy szczególnie do absolwentów oraz studentów III i IV roku kierunków rachunkowości, controllingu, finansów, ekonomii lub kierunków pokrewnych.

Nasze biuro znajduje się zaledwie 15 minut piechotą od Wrocławskiego Uniwersytetu Ekonomicznego na al. Lipowej 32.

Oczekujemy, że posiadasz już podstawową wiedzę w zakresie teoretycznej i praktycznej znajomości zagadnień podatkowych oraz rachunkowości zarządczej. Punktują u nas osoby z doświadczeniem.

Znajomość ekonomicznych podstaw cen transferowych oraz dodatkowego języka również budują Twoją przewagę, ale jeżeli chcesz u nas zdobyć doświadczenie i potrafisz szybko adaptować się do nowych obowiązków i skutecznie czerpać wiedzę, możemy Ci w tym pomóc.

Zadania które będziesz wykonywać w Dziale Cen Transferowych
Sporządzanie dokumentacji cen transferowych, doradztwo, audyty i przeglądy dokumentacyjne, analizy rynków i branż w zakresie Transfer Pricing.

PRACA W DMS TAX


Wychodzimy z założenia, że zwykła rozmowa daje najlepszą możliwość poznania drugiej osoby, dlatego nie mnożymy testów rekrutacyjnych. U nas podczas rozmowy rekrutacyjnej rozmawiasz bezpośrednio z osobami, z którymi będziesz pracować. Sam proces trwa maksymalnie dwa spotkania.
Wyłączamy dress code – chcemy żeby każdy mógł być sobą i czuł się u nas w biurze swobodnie.

Jeżeli jesteś z daleka, często wyjeżdżasz do rodziny – pracujemy również hybrydowo. Dalej studiujesz – nie będziesz miał problemu z wyjściem na egzamin.

Zależy nam na przyjemnej atmosferze w biurze, dlatego obchodzimy każde urodziny, mamy owocowe wtorki, uczymy się angielskiego w małych grupach.

WARUNKI ZATRUDNIENIA


Nasze warunki zatrudnienia są jasne. Wszyscy absolwenci studiów pracują u nas na umowę o pracę. Osoby będące w trakcie studiów pracują na umowę zlecenie (do czasu uzyskania dyplomu). Wzrost wynagrodzenia jest skorelowany z podnoszeniem kwalifikacji.

CV zawierające klauzulę o przetwarzanie danych osobowych prosimy kierować na adres: office@dmstax.com

Spółka Doradztwa Podatkowego DMS TAX to grupa ciekawych świata ludzi wychodzących poza utarte ramy doradztwa podatkowego i rachunkowości.

Niestandardowo łączymy konsulting podatkowy, ceny transferowe z finansami i księgowością. Potrzeby rynkowe aplikujemy w postaci nowych technologii i sposobów pracy. Od dawna pracujemy w chmurze, używamy zdalnych nośników, co umożliwia nam pracę hybrydową. Cenimy relacje w zespole, spotykamy się „po godzinach”, obchodzimy urodziny i jubileusze, żeby było przyjemnie.

DBAMY O INNYCH

Staramy się być odpowiedzialni społecznie, przestaliśmy produkować plastik – wodę przepuszczamy przez specjalne filtry (również z gazem), nie drukujemy bez potrzeby a nasza choinka ma drugie życie w miejskim parku. W biurze segregujemy śmieci, niepotrzebne nam już rzeczy przekazujemy w inne ręce.

Są nam bliskie różne tematy społeczne, wspieramy zarówno Fundację Niebieski Latawiec pomagającą dzieciom ze spektrum autyzmu, jak i zwierzęta poprzez wspieranie Stowarzyszenia Grupa Ratuj walczącego z bezdomnością zwierząt domowych na terenie Dolnego Śląska.

This site is registered on wpml.org as a development site.