top

Pierwszy w Polsce
edukacyjny portal
o cenach transferowych

Obszerna baza wiedzy
z zakresu cen transferowych
w ujęciu:
- podatkowo-prawnym
- finansowo-rachunkowym
- ekonomiczno-zarządczym
Zobacz >>

Zaaplikuj
czekamy na Ciebie

Zespół Cen Transferowych wiesz co potrafisz w TP

Czujesz potrzebę zmiany, praca w średniej przyjaznej firmie we Wrocławiu, bez korporacyjnego stresu, formalizmu i procedur na parzenie kawy pracujemy pomiędzy 8 a 17 równocześnie mamy czas na … życie.

Stopka do druku

Szkolenia

Praktyczne doświadczenie zdobyte podczas pracy w obszarach prawa, podatków oraz finansów połączone z wiedzą oraz działalnością edukacyjną na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu pozwoliła nam stworzyć programy szkoleń otwartych oraz zamkniętych, dostosowanych do indywidualnych potrzeb naszych Klientów.

Zawsze staramy się prezentować zagadnienia mając na uwadze ich praktyczne ujęcie, uzupełniając szkolenie o przykłady, które w pełni pozwalają na rozwiązanie wątpliwych kwestii związanych z jego tematyką.

Szkolenia otwarte dedykujemy osobom zajmującym stanowiska decyzyjne w przedsiębiorstwach i odpowiedzialnym za finanse firmy. W praktyce staramy się organizować sesje szkoleniowe ograniczone liczbą słuchaczy, co pozwala na płynniejszą komunikację, a także daje możliwość bieżącego wyjaśniania wątpliwości rodzących się podczas szkolenia.

Szkolenia zamknięte kierujemy do kilkuosobowych grup pracowników, specjalistów lub kadry menedżerskiej, odpowiedzialnych za aspekt prawny, podatkowy lub finansowy (w tym rachunkowości finansowej lub zarządczej) firmy. Organizacja szkolenia w małych grupach pozwala w pełny sposób wykorzystać wiedzę ekspertów oraz zapewnia słuchaczom niczym nieskrępowaną możliwość zadawania pytań i rozwiązywania problemów na praktycznych przykładach. Program szkolenia zamkniętego zawsze przygotowujemy wspólnie z Klientem, co sprawia, że jest dokładnie dopasowany do aktualnych potrzeb firmy.


Z chęcią udzielimy szczegółowych informacji na tema usług szkoleniowych. Zapraszamy do kontaktu.© DMS TAX Sp. z o.o. 2017 Serwis: Informer IT Solutions