top

Pierwszy w Polsce
edukacyjny portal
o cenach transferowych

Obszerna baza wiedzy
z zakresu cen transferowych
w ujęciu:
- podatkowo-prawnym
- finansowo-rachunkowym
- ekonomiczno-zarządczym
Zobacz >>

Zaaplikuj
czekamy na Ciebie

Zespół Cen Transferowych wiesz co potrafisz w TP

Czujesz potrzebę zmiany, praca w średniej przyjaznej firmie we Wrocławiu, bez korporacyjnego stresu, formalizmu i procedur na parzenie kawy pracujemy pomiędzy 8 a 17 równocześnie mamy czas na … życie.

Stopka do druku

Sekretariat korporacyjny

Świadcząc usługę sekretariatu korporacyjnego wspieramy naszych Klientów w wypełnianiu codziennych obowiązków związanych z administracją  i sprawozdawczością.

Sekretariat korporacyjny to kompleksowy zestaw usług usprawniających funkcjonowanie firmy. Działając w oparciu o wytyczne  otrzymane od Klienta dochowujemy najwyższej staranności  przy realizacji powierzonych zadań, dbając o ich prawidłowość  i zgodność z aktualnymi przepisami.


Dlaczego warto?

Powierzając nam czynności administracyjne nasi Klienci mogą w pełni skoncentrować się na realizacji działań biznesowych. Oszczędzają nie tylko czas, ale i pieniądze poprzez zmniejszenie miesięcznych wydatków na prowadzenia sekretariatu i zmianę stałych kosztów administracyjnych w koszty zmienne.Zakres usługi sekretariatu

W ramach usługi sekretariatu korporacyjnego wspieramy klientów w następujących czynnościach administracyjnych:


Z chęcią udzielimy szczegółowych informacji na temat usług w zakresie sekretariatu korporacyjnego. Zapraszamy do kontaktu.© DMS TAX Sp. z o.o. 2017 Serwis: Informer IT Solutions