top

Pierwszy w Polsce
edukacyjny portal
o cenach transferowych

Obszerna baza wiedzy
z zakresu cen transferowych
w ujęciu:
- podatkowo-prawnym
- finansowo-rachunkowym
- ekonomiczno-zarządczym
Zobacz >>

Zaaplikuj
czekamy na Ciebie

Zespół Cen Transferowych wiesz co potrafisz w TP

Czujesz potrzebę zmiany, praca w średniej przyjaznej firmie we Wrocławiu, bez korporacyjnego stresu, formalizmu i procedur na parzenie kawy pracujemy pomiędzy 8 a 17 równocześnie mamy czas na … życie.

Stopka do druku

Adres rejestrowy

Adres Twojej firmy w samym centrum Wrocławia!
Udostępniamy Klientom naszą siedzibę dla celów rejestracyjnych. Usługę kierujemy zarówno do mniejszych podmiotów, jak i międzynarodowych przedsiębiorstw szukających alternatywy w sytuacji braku adresu firmowego dla działalności we Wrocławiu.

Klientom, którzy jeszcze nie podjęli decyzji o wyborze miejsca siedziby oferujemy tymczasowe udostępnienie adresu, co pozwala im spełnić podstawowe wymogi prawno-proceduralne.

Korzystając z usługi Klient  nabywa prawo do rejestracji swojej działalności gospodarczej pod naszym adresem w centrum Wrocławia. Otrzymuje możliwość posługiwania się nim, jako adresem prowadzonej działalności w kontaktach biznesowych, urzędowych czy przy zawieraniu stosownych umów z bankami.


Korzyści dla Klienta

prestiżowy adres działalności w samym centrum Wrocławia
możliwość oznakowania zewnętrznego
dodatkowe usługi świadczone przez DMS TAX na preferencyjnych warunkach

Klient korzystający z usługi adresu rejestrowego może w dowolnym momencie skorzystać usług sekretariatu korporacyjnego lub zlecić nam założenie i rejestrację spółki.


Z chęcią udzielimy szczegółowych informacji na temat usługi adresu rejestrowego. Zapraszamy do kontaktu.© DMS TAX Sp. z o.o. 2023 Informer IT Solutions