top

Pierwszy w Polsce
edukacyjny portal
o cenach transferowych

Obszerna baza wiedzy
z zakresu cen transferowych
w ujęciu:
- podatkowo-prawnym
- finansowo-rachunkowym
- ekonomiczno-zarządczym
Zobacz >>

Zaaplikuj
czekamy na Ciebie

Zespół Cen Transferowych wiesz co potrafisz w TP

Czujesz potrzebę zmiany, praca w średniej przyjaznej firmie we Wrocławiu, bez korporacyjnego stresu, formalizmu i procedur na parzenie kawy pracujemy pomiędzy 8 a 17 równocześnie mamy czas na … życie.

Stopka do druku

Biuletyn DMS Tax24

W biuletynie informacyjnym DMS Tax24 poruszamy istotne zagadnienia dotyczące bieżących problemów stosowania prawa podatkowego przez organy podatkowe oraz sądy administracyjne.

W kolejnych numerach przedstawiamy istotne orzeczenia sądów administracyjnych oraz interpretacje organów podatkowych, ważne dla działalności gospodarczej. Wskazujemy na zagadnienia kontrowersyjne, związane z wątpliwościami interpretacyjnymi, dotyczącymi obowiązujących oraz zmieniających się przepisów prawa podatkowego.

Prosimy mieć na uwadze, że treści prezentowane w Tax24 nie stanowią czynności doradztwa podatkowego w rozumieniu przepisów ustawy o doradztwie podatkowym
i mają wyłącznie charakter informacyjny. DMS TAX nie ponosi odpowiedzialności
za ich poprawność, a stosowanie się do zawartych w nich treści nie  może rodzić roszczeń pod adresem jej autorów oraz DMS TAX Sp. z o.o.© DMS TAX Sp. z o.o. 2023 Informer IT Solutions