top

Pierwszy w Polsce
edukacyjny portal
o cenach transferowych

Obszerna baza wiedzy
z zakresu cen transferowych
w ujęciu:
- podatkowo-prawnym
- finansowo-rachunkowym
- ekonomiczno-zarządczym
Zobacz >>

Zaaplikuj
czekamy na Ciebie

Zespół Cen Transferowych wiesz co potrafisz w TP

Czujesz potrzebę zmiany, praca w średniej przyjaznej firmie we Wrocławiu, bez korporacyjnego stresu, formalizmu i procedur na parzenie kawy pracujemy pomiędzy 8 a 17 równocześnie mamy czas na … życie.

Stopka do druku

TaxPress nr 41/2021

2021-10-11

W dzisiejszym numerze DMS TAX Press polecamy Państwu artykuł Natalii Walczak pt. „Warto zadbać o pozyskanie „oświadczenia wiedzy” od kontrahenta” oraz artykuł Przemysława Wojtasika pt. „Zerwanie kontraktu przez epidemię nie wyklucza podatkowych korzyści”.

Ważny jest też artykuł Barbary Sawko pt. „E-faktura – co powinien wiedzieć podatnik” oraz artykuł Krzysztofa Koślickiego pt. „Fiskus pozwala na wsteczną rejestrację do VAT i odliczenie podatku” w którym autor przytacza stanowisko dyrektor KIS potwierdzające, iż rejestracja do VAT jest możliwa również z datą wsteczną.

Istotny jest także artykuł Przemysława Wojtasika pt. „Ulga dla klasy średniej z pułapką na przedsiębiorców” oraz artykuł Pawła Rochowicza pt. „Danina od rodzinnego majątku. Polski Ład PiS z nowym podatkiem od CFC”.

W celu zapoznania się z pełną treścią biuletynu zachęcamy do pobrania materiału. Jeśli będą Państwo zainteresowani uzyskaniem dodatkowych informacji, zapraszamy do kontaktu.

TaxPress nr 41/2021

Wszystkie publikacje DMS TaxPress


© DMS TAX Sp. z o.o. 2023 Informer IT Solutions