top

Pierwszy w Polsce
edukacyjny portal
o cenach transferowych

Obszerna baza wiedzy
z zakresu cen transferowych
w ujęciu:
- podatkowo-prawnym
- finansowo-rachunkowym
- ekonomiczno-zarządczym
Zobacz >>

Zaaplikuj
czekamy na Ciebie

Zespół Cen Transferowych wiesz co potrafisz w TP

Czujesz potrzebę zmiany, praca w średniej przyjaznej firmie we Wrocławiu, bez korporacyjnego stresu, formalizmu i procedur na parzenie kawy pracujemy pomiędzy 8 a 17 równocześnie mamy czas na … życie.

Stopka do druku

TaxPress nr 36/2022

2022-09-05

W dzisiejszym numerze DMS TAX Press polecamy Państwu artykuł Pawła Rochowicza pt. „Polska Spółka Holdingowa bez dodatkowych barier” oraz artykuł Łukasza Zalewskiego pt. „Nie każdy udział wyklucza z estońskiego CIT”.

Ważne jest również artykuł Łukasza Zalewskiego pt. „Zapłacony VAT to również wydatek na nabycie udziałów” oraz artykuł Katarzyny Jędrzejewskiej pt. „Fiskus zmienia zdanie w sprawie transakcji łańcuchowych”.

 Istotne jest również artykuł Łukasza Zalewskiego pt. „NSA: Darmowa kwatera dla pracownika to jego przychód” oraz artykuł Moniki Pogroszewskiej pt. „Mieszkanie można sprzedać bez PIT przed upływem pięciu lat”.

 Polecamy też tekst Krzysztofa Koślickiego pt. „W e-Urzędzie Skarbowym można już złożyć UPL-1″, w którym autor informuje, że za pomocą e-Urzędu można już składać zarówno pełnomocnictwo UPL-1, jak i zawiadomienie lub odwołanie takiego pełnomocnictwa (OPL-1).

W celu zapoznania się z pełną treścią biuletynu zachęcamy do pobrania materiału. Jeśli będą Państwo zainteresowani uzyskaniem dodatkowych informacji, zapraszamy do kontaktu.

TaxPress nr 36/2022

Wszystkie publikacje DMS TaxPress


© DMS TAX Sp. z o.o. 2017 Serwis: Informer IT Solutions