top

Pierwszy w Polsce
edukacyjny portal
o cenach transferowych

Obszerna baza wiedzy
z zakresu cen transferowych
w ujęciu:
- podatkowo-prawnym
- finansowo-rachunkowym
- ekonomiczno-zarządczym
Zobacz >>

Zaaplikuj
czekamy na Ciebie

Zespół Cen Transferowych wiesz co potrafisz w TP

Czujesz potrzebę zmiany, praca w średniej przyjaznej firmie we Wrocławiu, bez korporacyjnego stresu, formalizmu i procedur na parzenie kawy pracujemy pomiędzy 8 a 17 równocześnie mamy czas na … życie.

Stopka do druku

TaxPress nr 20/2022

2022-05-16

W dzisiejszym numerze DMS TAX Press polecamy Państwu artykuł Łukasza Zalewskiego pt. „Obsługa reklamacji może być również zwolniona z CIT” oraz artykuł Przemysława Wojtasika pt. „Zniszczony towar jest firmowym kosztem”.

Ważny jest też artykuł Agnieszki Budziak pt. „Opodatkowanie usługi najmu wraz z dostawą energii elektrycznej” oraz artykuł Aleksandry Tarki pt. „Pieniądze za niezrealizowany kontrakt bez podatku”.

Istotne jest również artykuł Mariusza Szulca pt. „Chwilowy przestój nie zwalnia z PIT” oraz artkuł Pawła Rochowicza pt. „Nadchodzi koniec ulgowej taryfy koronawirusowej”.

Polecamy też tekst Pawła Rochowicza pt. „Skrucha już nie pomoże. Resort Ziobry odsyła czynny żal do lamusa”, w którym autor zwraca uwagę na niekorzystną dla podatników zmianę, wprowadzoną w projekcie nowelizacji kodeksu karno-skarbowego.

W celu zapoznania się z pełną treścią biuletynu zachęcamy do pobrania materiału. Jeśli będą Państwo zainteresowani uzyskaniem dodatkowych informacji, zapraszamy do kontaktu.

TaxPress nr 20/2022

Wszystkie publikacje DMS TaxPress


© DMS TAX Sp. z o.o. 2017 Serwis: Informer IT Solutions