top

Pierwszy w Polsce
edukacyjny portal
o cenach transferowych

Obszerna baza wiedzy
z zakresu cen transferowych
w ujęciu:
- podatkowo-prawnym
- finansowo-rachunkowym
- ekonomiczno-zarządczym
Zobacz >>

Zaaplikuj
czekamy na Ciebie

Zespół Cen Transferowych wiesz co potrafisz w TP

Czujesz potrzebę zmiany, praca w średniej przyjaznej firmie we Wrocławiu, bez korporacyjnego stresu, formalizmu i procedur na parzenie kawy pracujemy pomiędzy 8 a 17 równocześnie mamy czas na … życie.

Stopka do druku

TaxPress nr 14/2022

2022-04-04

W dzisiejszym numerze DMS TAX Press polecamy Państwu artykuł Moniki Pogroszewskiej pt. „Przedsiębiorcy dostaną pomoc w czasie wojny. Decyzja Komisji Europejskiej” oraz artykuł Aleksandry Tarki pt. „Ustawodawca nie zabronił korekt wstecz”.

Ważny jest też artykuł Krzysztofa Koślickiego pt. „E-fakturowanie stanie się obowiązkowe dla wszystkich” oraz artykuł Sebastiana Stefańczyka pt. „Ułatwienia w podatku od towarów i usług dla podmiotów powiązanych już od lipca 2022 roku”.

Istotny jest także artykuł Katarzyny Jędrzejewskiej pt. „Korekta Polskiego Ładu. Zmiany ważne dla płatników” oraz artykuł Krzysztofa Koślickiego pt. „Fotowoltaika w firmowych kosztach”.

Polecamy też tekst Aleksandry Tarki pt. „Sąd: fiskus może ścigać za długi mimo wniosku podatnika”, w którym autorka omawia wyrok WSA, zgodnie z którym złożenie wniosku o rozłożenie na raty zaległości już po skutecznym wszczęciu postępowania egzekucyjnego nie wstrzymuje go.

W celu zapoznania się z pełną treścią biuletynu zachęcamy do pobrania materiału. Jeśli będą Państwo zainteresowani uzyskaniem dodatkowych informacji, zapraszamy do kontaktu.

TaxPress nr 14/2022

Wszystkie publikacje DMS TaxPress


© DMS TAX Sp. z o.o. 2017 Serwis: Informer IT Solutions