top

Pierwszy w Polsce
edukacyjny portal
o cenach transferowych

Obszerna baza wiedzy
z zakresu cen transferowych
w ujęciu:
- podatkowo-prawnym
- finansowo-rachunkowym
- ekonomiczno-zarządczym
Zobacz >>

Zaaplikuj
czekamy na Ciebie

Zespół Cen Transferowych wiesz co potrafisz w TP

Czujesz potrzebę zmiany, praca w średniej przyjaznej firmie we Wrocławiu, bez korporacyjnego stresu, formalizmu i procedur na parzenie kawy pracujemy pomiędzy 8 a 17 równocześnie mamy czas na … życie.

Stopka do druku

TaxPress nr 12/2022

2022-03-21

W dzisiejszym numerze DMS TAX Press polecamy Państwu artykuł Przemysława Wojtasika pt. Przepadły interesy w Rosji? Rozlicz straty w kosztach CIT” oraz artykuł Krzysztofa Sobczaka pt.CIT za 2021 rok można rozliczać do końca czerwca”.

Ważne jest też artykuł Mariusza Szulca pt. Hotel pracowniczy bez odliczenia VAT” oraz artykuł Krzysztofa Bałękowskiego pt. Weryfikacja numeru VAT UE może świadczyć o dochowaniu należytej staranności”.

Istotne jest także artykuł Moniki Pogroszewskiej pt. Polski Ład: można wycofać mieszkanie z majątku firmy i od najmu płacić ryczałt” oraz artykuł Yuriego Krasniuka pt. Rozliczenie PIT z dzieckiem możliwe w rocznym zeznaniu podatkowym”.

Polecamy też tekst Mariusza Szulca pt. „Coraz wyższe odsetki od zaległości podatkowych”, w którym autor informuje o kolejnej podwyżce odsetek od zaległości podatkowych.

W celu zapoznania się z pełną treścią biuletynu zachęcamy do pobrania materiału. Jeśli będą Państwo zainteresowani uzyskaniem dodatkowych informacji, zapraszamy do kontaktu.

TaxPress nr 12/2022

Wszystkie publikacje DMS TaxPress


© DMS TAX Sp. z o.o. 2017 Serwis: Informer IT Solutions