top

Pierwszy w Polsce
edukacyjny portal
o cenach transferowych

Obszerna baza wiedzy
z zakresu cen transferowych
w ujęciu:
- podatkowo-prawnym
- finansowo-rachunkowym
- ekonomiczno-zarządczym
Zobacz >>

Zaaplikuj
czekamy na Ciebie

Zespół Cen Transferowych wiesz co potrafisz w TP

Czujesz potrzebę zmiany, praca w średniej przyjaznej firmie we Wrocławiu, bez korporacyjnego stresu, formalizmu i procedur na parzenie kawy pracujemy pomiędzy 8 a 17 równocześnie mamy czas na … życie.

Stopka do druku

TaxPress nr 07/2022

2022-02-15

W dzisiejszym numerze DMS TAX Press polecamy Państwu artykuł Katarzyny Jędrzejewskiej pt. „Wynagrodzenie wspólników jest kosztem dla spółki” oraz artykuł Łukasza Zalewskiego pt. „W estońskim CIT lepiej wstrzymać się z zaliczkami na dywidendy”.

Ważne jest też artykuł Wiesławy Moczydłowskiej pt. „Darowizna samochodu objęta VAT, nawet gdy to przekazanie w bliskiej rodzinie” oraz artykuł Emilii Wolnowskiej pt. „Przedstawienie dokumentów w terminie jest warunkiem zwrotu VAT”.

Istotne jest także artykuł Łukasza Zalewskiego pt. „Polski Ład: W okresie zawieszenia działalności składek się nie płaci” oraz artykuł Krzysztofa Koślickiego pt. „W Polskim Ładzie także ulga na prototypy”.

Polecamy też tekst Mariusza Szulca pt. „Wyższe odsetki od zaległości podatkowych”.

W celu zapoznania się z pełną treścią biuletynu zachęcamy do pobrania materiału. Jeśli będą Państwo zainteresowani uzyskaniem dodatkowych informacji, zapraszamy do kontaktu.

TaxPress nr 07/2022

Wszystkie publikacje DMS TaxPress


© DMS TAX Sp. z o.o. 2017 Serwis: Informer IT Solutions