top

Pierwszy w Polsce
edukacyjny portal
o cenach transferowych

Obszerna baza wiedzy
z zakresu cen transferowych
w ujęciu:
- podatkowo-prawnym
- finansowo-rachunkowym
- ekonomiczno-zarządczym
Zobacz >>

Zaaplikuj
czekamy na Ciebie

Zespół Cen Transferowych wiesz co potrafisz w TP

Czujesz potrzebę zmiany, praca w średniej przyjaznej firmie we Wrocławiu, bez korporacyjnego stresu, formalizmu i procedur na parzenie kawy pracujemy pomiędzy 8 a 17 równocześnie mamy czas na … życie.

Stopka do druku

TaxPress nr 04/2021

2021-01-25

W dzisiejszym numerze DMS TAX Press polecamy Państwu artykuł Redakcji Gazety Prawnej pt. „Wzrosły dochody budżetowe z VAT i CIT” oraz Przemysława Wojtasika pt. „Walczący z Covid-19 mają korzyści podatkowe”.

Ważny jest też artykuł Przemysława Wojtasika pt. „Slim VAT: więcej czasu na odliczenie grudniowej faktury” oraz artykuł Pawła Rochowicza pt. „Jak podatnicy polskiego VAT z Wielkiej Brytanii mają złożyć deklarację za ostatni miesiąc roku”, w którym autor zwraca uwagę na problem podatników polskiego VAT ze Zjednoczonego Królestwa odnoszący się do złożenia deklaracji VAT za grudzień 2020 roku.

Istotny jest także artykuł Krzysztofa Koślickiego pt. „Pracownikom zdalnym trudno uniknąć podatku od dofinansowania do rachunków” oraz Aleksandry Tarki pt. „Firma płaci za delegowanych prawników i potrąci im podatek dochodowy”.

Polecamy też tekst Pawła Rochowicza pt. „Wykroczenia skarbowe: będzie wysoka podwyżka grzywien”, w którym autor donosi o możliwych zmianach dotyczących grzywien za naruszenia przepisów podatkowych.

W celu zapoznania się z pełną treścią biuletynu zachęcamy do pobrania materiału. Jeśli będą Państwo zainteresowani uzyskaniem dodatkowych informacji, zapraszamy do kontaktu.

TaxPress nr 04/2021

Wszystkie publikacje DMS TaxPress


© DMS TAX Sp. z o.o. 2017 Serwis: Informer IT Solutions