top

Pierwszy w Polsce
edukacyjny portal
o cenach transferowych

Obszerna baza wiedzy
z zakresu cen transferowych
w ujęciu:
- podatkowo-prawnym
- finansowo-rachunkowym
- ekonomiczno-zarządczym
Zobacz >>

Zaaplikuj
czekamy na Ciebie

Zespół Cen Transferowych wiesz co potrafisz w TP

Czujesz potrzebę zmiany, praca w średniej przyjaznej firmie we Wrocławiu, bez korporacyjnego stresu, formalizmu i procedur na parzenie kawy pracujemy pomiędzy 8 a 17 równocześnie mamy czas na … życie.

Stopka do druku

Misja i wartości

Naszą misją jest wspieranie przedsięwzięć Klientów poprzez świadczenie profesjonalnych usług doradczych w zakresie podatków i finansów.

Najważniejsze zasady, jakimi kierujemy się w codziennej pracy pozwalają na budowanie długotrwałych relacji oraz realizacje nawet najtrudniejszych projektów.

PARTNERSTWO
Wierzymy, że relacje oparte na wzajemnym zaufaniu, szacunku, zrozumieniu i otwartej współpracy stanowią kluczowy element w drodze do sukcesu.

PROFESJONALIZM
Każdy z projektów realizujemy rzetelnie, z pełną odpowiedzialnością oraz zaangażowaniem. Za każdym razem dokładamy wszelkich starań aby jakość oferowanych usług spełniała zarówno oczekiwania naszych Klientów, jak i najwyższe standardy rynkowe.

WIEDZA I DOŚWIADCZENIE
Aby świadczyć usługi najwyższej jakości kompleksowo wykorzystujemy kompetencje i umiejętności naszych specjalistów. Nieustannie poszerzamy kwalifikacje i doskonalimy się we wszystkich obszarach aktywności. Wiedza i doświadczenie stanowią niezaprzeczalny fundament naszej działalności.

PRACA ZESPOŁOWA
Jedynie dobry i zgrany zespół pozwala na osiągnięcie najlepszych efektów, a swobodna wymiana wiedzy i doświadczeń stanowi źródło nieszablonowych i skutecznych rozwiązań. Do realizacji każdego z projektów angażujemy odpowiednich specjalistów, wiedząc, że ich współpraca umożliwi uzyskanie optymalnych rezultatów, spełniających oczekiwania Klientów.

 

 © DMS TAX Sp. z o.o. 2023 Informer IT Solutions