top

Pierwszy w Polsce
edukacyjny portal
o cenach transferowych

Obszerna baza wiedzy
z zakresu cen transferowych
w ujęciu:
- podatkowo-prawnym
- finansowo-rachunkowym
- ekonomiczno-zarządczym
Zobacz >>

Zaaplikuj
czekamy na Ciebie

Zespół Cen Transferowych wiesz co potrafisz w TP

Czujesz potrzebę zmiany, praca w średniej przyjaznej firmie we Wrocławiu, bez korporacyjnego stresu, formalizmu i procedur na parzenie kawy pracujemy pomiędzy 8 a 17 równocześnie mamy czas na … życie.

Stopka do druku

Klienci i referencje

Każda firma i organizacja, tak jak pracujący w niej ludzie, jest szczególna.

Rodzaj i specyfika branży, model prowadzonej działalności, system zarządzania czy obrana strategia rozwoju to niektóre z elementów obrazujących indywidualny charakter każdego biznesu.

W naszej pracy doceniamy tą różnorodność. Od lat współpracujemy z firmami z wielu branż, dzięki czemu posiadamy szeroką wiedzę  w zakresie zagadnień podatkowych
i finansowych. Daje nam to możliwość wykorzystania zdobytych  doświadczeń oraz ciągłego rozwoju w  poszukiwaniu nowych, niekiedy niestandardowych rozwiązań.

Swoim zaufaniem obdarzyło nas wiele polskich i zagranicznych firm.  Mieliśmy przyjemność doradzać przedsiębiorstwom z wielu sektorów gospodarki, w tym m.in.
firmom z branży usługowej, produkcyjnej, handlowej (m.in.  FMCG), budowlanej, nieruchomościowej, informatycznej, motoryzacyjnej, doradczej oraz inwestycyjnej.

Nasze doświadczenia


W celu zapoznania się z pełną listą referencyjną naszych Klientów zapraszamy do kontaktu osobistego lub prosimy o złożenie zapytania drogą elektroniczna na adres e-mail: zarzad@dmstax.com© DMS TAX Sp. z o.o. 2023 Informer IT Solutions