top

Pierwszy w Polsce
edukacyjny portal
o cenach transferowych

Obszerna baza wiedzy
z zakresu cen transferowych
w ujęciu:
- podatkowo-prawnym
- finansowo-rachunkowym
- ekonomiczno-zarządczym
Zobacz >>

Zaaplikuj
czekamy na Ciebie

Zespół Cen Transferowych wiesz co potrafisz w TP

Czujesz potrzebę zmiany, praca w średniej przyjaznej firmie we Wrocławiu, bez korporacyjnego stresu, formalizmu i procedur na parzenie kawy pracujemy pomiędzy 8 a 17 równocześnie mamy czas na … życie.

Stopka do druku

Doradztwo kadrowo-płacowe

Doradztwo kadrowo-płacowe stanowi merytoryczne wsparcie dla wewnętrznych działów kadrowych i księgowych, które we własnym zakresie realizują podstawowe zadania z zakresu kadr i płac.

W ramach usług doradczych specjaliści DMS TAX weryfikują prawidłowość procesów, sporządzają raporty i zestawienia, pomagają w podejmowaniu decyzji operacyjnych.

Prowadzone przez nas działania zawsze nakierowane są na usprawnienie i wzrost efektywności. Połączenie wieloletniego doświadczenia ze znajomością aktualnych przepisów prawa pracy, wiedzą z zakresu księgowości i podatków sprawia, że zawsze opracowujemy rozwiązania, które wszechstronnie wpływają na poprawę funkcjonowania tego obszaru działalności firmy.

W zależności od potrzeb lub wymagań spółki usługi doradztwa kadrowo-płacowego świadczymy w sposób zadaniowy, cykliczny lub ciągły.


Z chęcią udzielimy Państwu szczegółowych informacji na temat świadczonych usług.
Zapraszamy do kontaktu.

 © DMS TAX Sp. z o.o. 2023 Informer IT Solutions