top

Pierwszy w Polsce
edukacyjny portal
o cenach transferowych

Obszerna baza wiedzy
z zakresu cen transferowych
w ujęciu:
- podatkowo-prawnym
- finansowo-rachunkowym
- ekonomiczno-zarządczym
Zobacz >>

Zaaplikuj
czekamy na Ciebie

Zespół Cen Transferowych wiesz co potrafisz w TP

Czujesz potrzebę zmiany, praca w średniej przyjaznej firmie we Wrocławiu, bez korporacyjnego stresu, formalizmu i procedur na parzenie kawy pracujemy pomiędzy 8 a 17 równocześnie mamy czas na … życie.

Stopka do druku

Cennik

Ile kosztuje profesjonalna obsługa księgowa?

Wymagania przedsiębiorstw w obszarze księgowości zależą od wielu czynników. Specyfika branży, obrana strategia rozwoju, wielkość biznesu determinują różnorodny zakres usługi i tym samym jej cenę.

Chcąc zaoferować naszym klientom księgowość optymalnie dostosowaną do rzeczywistych potrzeb ich przedsiębiorstw opracowaliśmy kalkulator usług księgowych, który umożliwia skomponowanie usługi indywidualnie dopasowanej pod względem merytorycznym i finansowym. Wybierając konkretne rozwiązania na bieżąco informujemy o koszcie usługi.


 

Kalkulator
Aby uzyskać dostęp do kalkulatora prosimy o przesłanie wiadomości e-mail o treści „Kalkulator” na adres dawid.michalak@dmstax.com.
W wiadomości zwrotnej prześlemy link bezpośrednio kierujący do aplikacji, która umożliwi skomponowanie indywidualnej usługi.© DMS TAX Sp. z o.o. 2023 Informer IT Solutions