top

Pierwszy w Polsce
edukacyjny portal
o cenach transferowych

Obszerna baza wiedzy
z zakresu cen transferowych
w ujęciu:
- podatkowo-prawnym
- finansowo-rachunkowym
- ekonomiczno-zarządczym
Zobacz >>

Zaaplikuj
czekamy na Ciebie

Zespół Cen Transferowych wiesz co potrafisz w TP

Czujesz potrzebę zmiany, praca w średniej przyjaznej firmie we Wrocławiu, bez korporacyjnego stresu, formalizmu i procedur na parzenie kawy pracujemy pomiędzy 8 a 17 równocześnie mamy czas na … życie.

Stopka do druku

Biuro rachunkowe

Wszystkie usługi rachunkowe, które realizuje nasze biuro, dedykujemy mikro- i małym przedsiębiorcom oraz podmiotom rozpoczynającym działalność gospodarczą (zlokalizowanym przede wszystkim na terenie Wrocławia). Wiemy jak ważna jest dla nich możliwość koncentracji na rozwoju biznesu, minimalizacja kosztów stałych oraz pewność prawidłowości prowadzonej księgowości.

Oferta

Zapewniamy kompleksową obsługę księgową realizując codzienne czynności rachunkowe i rozliczeniowe. Odciążamy naszych klientów w wypełnianiu ustawowych obowiązków sprawozdawczo-podatkowych, dzięki czemu mogą w pełni koncentrować się na swojej działalności.

Zobacz >>


 

Dlaczego warto?

Z usługi wrocławskiego biura rachunkowego od lat korzysta wiele podmiotów z różnych branż. Klienci darzą nas ciągłym zaufaniem, gdyż zapewniamy im minimalizację kosztów stałych, pewność prawidłowości prowadzonej księgowości i przede wszystkim możliwość koncentracji na rozwoju biznesu.

Oszczędność czasu i pieniędzy

Samodzielne prowadzenie księgowości jest pracochłonne, a zatrudnienie osoby odpowiedzialnej za księgowość bywa kosztowne. Współpraca z DMS TAX pozwala skupić się na biznesie i zaoszczędzić w obydwu wymiarach.

Bezpieczeństwo

Księgowi DMS TAX to doświadczeni i wykwalifikowani specjaliści, świadczący od wielu lat kompleksowe usługi rachunkowe. Dlatego nasi klienci mogą być pewni, że czynności księgowe realizowane są prawidłowo i zgodne z aktualnymi przepisami oraz obowiązującymi procedurami.

Aktywne wsparcie merytoryczne

Doskonale znamy problemy przedsiębiorców i jesteśmy na bieżąco ze zmianami przepisów. Będąc w stałym kontakcie z naszymi klientami pilnujemy wymagalnych terminów i proponujemy korzystne rozwiązania.


 

Cennik

Skomponuj usługę dostosowaną do potrzeb Twojej firmy korzystając z naszego interaktywnego kalkulatora. Wybierając konkretne rozwiązania jesteś na bieżąco informowany o koszcie usługi.

Skorzystaj z kalkulatora>>


W celu uzyskania szczegółowych informacji na temat usługi zapraszamy do kontaktu.

Dawid Michalak

Partner

Tel.: +48 71 79 25 993

dawid.michalak@dmstax.com© DMS TAX Sp. z o.o. 2023 Informer IT Solutions