top

Pierwszy w Polsce
edukacyjny portal
o cenach transferowych

Obszerna baza wiedzy
z zakresu cen transferowych
w ujęciu:
- podatkowo-prawnym
- finansowo-rachunkowym
- ekonomiczno-zarządczym
Zobacz >>

Zaaplikuj
czekamy na Ciebie

Zespół Cen Transferowych wiesz co potrafisz w TP

Czujesz potrzebę zmiany, praca w średniej przyjaznej firmie we Wrocławiu, bez korporacyjnego stresu, formalizmu i procedur na parzenie kawy pracujemy pomiędzy 8 a 17 równocześnie mamy czas na … życie.

Stopka do druku

Finanse i księgowość

Rzetelna i kompleksowa informacja finansowa stanowi podstawę skutecznie prowadzonej działalności. Dlatego też realizowane przez nas usługi rachunkowe są tak istotne dla prawidłowego rozwoju firmy.

Dział Usług Finansowych DMS TAX wspiera Klientów w bieżącym zarządzaniu działalnością gospodarczą w obszarze finansów i księgowości. W codziennej pracy łączymy wiedzę księgowych, doradców podatkowych oraz współpracujących radców prawnych i biegłych rewidentów w celu optymalnego wykorzystania naszego potencjału dla uzyskania najwyższej jakości świadczonych usług.

Doświadczenie i doskonała znajomość aktualnych przepisów oraz wytycznych międzynarodowych stanowi gwarancję bezpieczeństwa oraz prawidłowości prezentowanych informacji finansowych.Dlaczego warto?

Współpraca w ramach finansów i księgowości z ekspertami wrocławskiej kancelarii DMS TAX oznacza kompleksowość usług rachunkowych oraz finansowo-księgowych – wiąże się to z nieograniczonym dostępem do specjalistycznej wiedzy z zakresu księgowości, podatków i finansów oraz daje gwarancję bezpieczeństwa i prawidłowości realizacji zadań.

KOMPLEKSOWOŚĆ
Poprzez szeroki zakres informacji zwrotnej oraz kompleksowość usług dostarczamy pełny obraz sytuacji finansowej ich biznesu oraz wdrażamy optymalne rozwiązania dostosowane do oczekiwań naszych Klientów.

EFEKTYWNOŚĆ
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów stosujemy zasadę ciągłej poprawy efektywności pracy, ukierunkowanej na podnoszenie jakości świadczonych usług rachunkowych. Aby osiągnąć najlepsze rezultaty zestandaryzowaliśmy wewnętrzne i zewnętrzne procesy, bazując na wdrożonych przez nas rozwiązaniach, które z sukcesem znalazły odzwierciedlenie w poprawie funkcjonowania wielu firm.

W szczególności, w celu uzyskania najbardziej aktualnego obrazu sytuacji Klienta, staramy się, aby dostarczanie przez niego dokumentów i informacji miało charakter ciągły, co skutkuje aktualizacją informacji finansowych już następnego dnia po otrzymaniu dokumentów księgowych.

JAKOŚĆ

Dbając o wysoki poziom świadczonych usług wprowadziliśmy system ciągłego rozwoju i podnoszenia kwalifikacji pracowników w kluczowych obszarach wykonywanych przez nich zadań. Ponadto, aby mieć pewność prawidłowego odzwierciedlenia zdarzeń gospodarczych w księgach rachunkowych Klienta, wdrożyliśmy wewnętrzne i zewnętrzne procedury kontrolne.

ZINTEGROWANE OPROGRAMOWANIE
Korzystamy ze zintegrowanego oprogramowania ERP enova oraz kompatybilnych aplikacji, które pozwalają na dużą elastyczność wdrażanych rozwiązań i skuteczną realizację powierzonych zadań.Zakres usług


Z chęcią udzielimy szczegółowych informacji na temat świadczonych usług w zakresie finansów i księgowości. Zapraszamy do kontaktu.

Dawid Michalak
Partner
dawid.michalak@dmstax.com© DMS TAX Sp. z o.o. 2023 Informer IT Solutions