top

Pierwszy w Polsce
edukacyjny portal
o cenach transferowych

Obszerna baza wiedzy
z zakresu cen transferowych
w ujęciu:
- podatkowo-prawnym
- finansowo-rachunkowym
- ekonomiczno-zarządczym
Zobacz >>

Zaaplikuj
czekamy na Ciebie

Zespół Cen Transferowych wiesz co potrafisz w TP

Czujesz potrzebę zmiany, praca w średniej przyjaznej firmie we Wrocławiu, bez korporacyjnego stresu, formalizmu i procedur na parzenie kawy pracujemy pomiędzy 8 a 17 równocześnie mamy czas na … życie.

Stopka do druku

Doradztwo podatkowe

Doradztwo podatkowe jest naszą kluczową specjalizacją. Ścisła współpraca doświadczonych doradców podatkowych, konsultantów ds. cen transferowych, księgowych oraz specjalistów ds. kadr i płac pozwala nam na kompleksową analizę każdego z prowadzonych projektów podatkowych, jak również uzyskanie efektu synergii we wszystkich realizowanych działaniach.

Zawsze uwzględniamy indywidualne założenia biznesowe oraz oczekiwania Klienta, dążąc do osiągnięcia przez niego maksymalnych korzyści. Wiemy, że bezpieczeństwo podatkowe stanowi istotny element efektywności. Dzięki zdobytym na przestrzeni lat doświadczeniom oferujemy usługi na najwyższym poziomie, wdrażamy rozwiązania zgodne z najlepszymi standardami, wytycznymi i przepisami prawa.

Zachęcamy do zapoznania się z zakresem świadczonych usług w obszarze doradztwa podatkowego oraz zapraszamy do kontaktu.© DMS TAX Sp. z o.o. 2017 Serwis: Informer IT Solutions