top

Pierwszy w Polsce
edukacyjny portal
o cenach transferowych

Obszerna baza wiedzy
z zakresu cen transferowych
w ujęciu:
- podatkowo-prawnym
- finansowo-rachunkowym
- ekonomiczno-zarządczym
Zobacz >>

Zaaplikuj
czekamy na Ciebie

Zespół Cen Transferowych wiesz co potrafisz w TP

Czujesz potrzebę zmiany, praca w średniej przyjaznej firmie we Wrocławiu, bez korporacyjnego stresu, formalizmu i procedur na parzenie kawy pracujemy pomiędzy 8 a 17 równocześnie mamy czas na … życie.

Stopka do druku

Doświadczenia

Różnorodność prowadzonych projektów z zakresu podatków i finansów daje nam możliwość wykorzystania zdobytych doświadczeń oraz ciągłego rozwoju w  poszukiwaniu nowych i niestandardowych rozwiązań.

Tylko dzięki współpracy z naszymi Klientami, którymi są polskie i zagraniczne firmy
z wielu obszarów gospodarki, posiadamy tak szeroką wiedzę w zakresie zagadnień podatkowych i finansowych. Pozwala nam to stale wykorzystywać zdobyte doświadczenia w realizowanych projektach.

Rodzaj oraz specyfika branży, system zarządzania czy przyjęta polityka rynkowa to niektóre z elementów obrazujących indywidualny charakter każdego biznesu. Wiemy, że opracowanie najlepszej strategii musi uwzględniać jego specyfikę oraz wszystkie zewnętrzne uwarunkowania.

Wyzwania stawiane przez Klientów oraz zdobyte doświadczenia pozwoliły nam na wypracowanie rozwiązań zgodnych z najlepszymi standardami, wytycznymi oraz aktualnymi przepisami prawa, według których realizujemy projekty i rozstrzygamy problemy.

Zapraszamy do zapoznania się z przykładami projektów, które mieliśmy przyjemność realizować w zakresie doradztwa podatkowego, cen transferowych, finansów i księgowości. Prezentują nasz sposób działania oraz podejście do opracowywanych zagadnień.


Z chęcią udzielimy Państwu szczegółowych informacji. Zapraszamy do kontaktu.© DMS TAX Sp. z o.o. 2023 Informer IT Solutions