top

Pierwszy w Polsce
edukacyjny portal
o cenach transferowych

Obszerna baza wiedzy
z zakresu cen transferowych
w ujęciu:
- podatkowo-prawnym
- finansowo-rachunkowym
- ekonomiczno-zarządczym
Zobacz >>

Zaaplikuj
czekamy na Ciebie

Zespół Cen Transferowych wiesz co potrafisz w TP

Czujesz potrzebę zmiany, praca w średniej przyjaznej firmie we Wrocławiu, bez korporacyjnego stresu, formalizmu i procedur na parzenie kawy pracujemy pomiędzy 8 a 17 równocześnie mamy czas na … życie.

Stopka do druku

Optymalizacja podatkowa

Pomagamy Klientom w zakresie optymalizacji podatkowej, przez którą rozumiemy równoważenie ryzyka i korzyści wynikających z możliwych do zastosowania wariantów opodatkowania obowiązujących w Polsce, krajach UE oraz krajach trzecich.

Optymalizacja podatkowa oznacza taki wybór działań oraz metod opodatkowania, które są zgodne z obowiązującym prawem, pozwalają jednak na osiąganie różnych efektów opodatkowania. Istotą optymalizacji jest umiejętność kompleksowego łączenia rozwiązań poszczególnych podatków wraz z regulacją stosunków cywilnoprawnych oraz rozliczeń finansowych naszych Klientów z ich kontrahentami.

Usługi doradcze w obszarze optymalizacji podatkowej ma charakter projekcyjny i odnoszą się do planowanych w przyszłości zdarzeń, jednak w szczególnych przypadkach mogą również dotyczyć stanów przeszłych (co najmniej w zakresie minimalizacji ryzyk podatkowych).Zakres usługi

Nasi eksperci doradzają Klientom m.in. w następującym zakresie:

oraz wielu innych czynności uzależnionych od bieżących oraz przyszłych potrzeb naszych Klientów.


Z chęcią udzielimy szczegółowych informacji na temat usługi. Zapraszamy do kontaktu i współpracy.

Zobacz nasze doświadczenia >>© DMS TAX Sp. z o.o. 2023 Informer IT Solutions