top

Pierwszy w Polsce
edukacyjny portal
o cenach transferowych

Obszerna baza wiedzy
z zakresu cen transferowych
w ujęciu:
- podatkowo-prawnym
- finansowo-rachunkowym
- ekonomiczno-zarządczym
Zobacz >>

Zaaplikuj
czekamy na Ciebie

Zespół Cen Transferowych wiesz co potrafisz w TP

Czujesz potrzebę zmiany, praca w średniej przyjaznej firmie we Wrocławiu, bez korporacyjnego stresu, formalizmu i procedur na parzenie kawy pracujemy pomiędzy 8 a 17 równocześnie mamy czas na … życie.

Stopka do druku

Procedura dokumentowania cen transferowych

Nasi eksperci pomagają Klientom w przedmiocie przygotowywania procedury zarządzania dokumentacjami podatkowymi cen transferowych, która ukierunkowana jest na minimalizację ryzyka podatkowego oraz efektywność czasową i kosztową zabezpieczenia obligatoryjnego obowiązku ich przygotowywania przez podmioty powiązane.

Efektem realizacji usług jest przygotowanie pracowników centrali grupy kapitałowej do samodzielnego wykonywania obowiązków w zakresie dokumentowania transakcji z podmiotami powiązanymi oraz zarządzania tym zakresem w ramach grupy kapitałowej.

Proces opracowywania procedury dokumentowania transakcji zawiera co najmniej następujące punkty:

oraz wiele innych, których celem jest zapewnienie prawidłowego działania procedury zarządzania dokumentacjami podatkowymi cen transferowych.


Z chęcią udzielimy szczegółowych informacji na temat procedury dokumentowania cen transferowych. Zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami.

Zobacz nasze doświadczenia >>© DMS TAX Sp. z o.o. 2023 Informer IT Solutions