top

Pierwszy w Polsce
edukacyjny portal
o cenach transferowych

Obszerna baza wiedzy
z zakresu cen transferowych
w ujęciu:
- podatkowo-prawnym
- finansowo-rachunkowym
- ekonomiczno-zarządczym
Zobacz >>

Zaaplikuj
czekamy na Ciebie

Zespół Cen Transferowych wiesz co potrafisz w TP

Czujesz potrzebę zmiany, praca w średniej przyjaznej firmie we Wrocławiu, bez korporacyjnego stresu, formalizmu i procedur na parzenie kawy pracujemy pomiędzy 8 a 17 równocześnie mamy czas na … życie.

Stopka do druku

Postępowania podatkowo-sądowe

Pomagamy naszym Klientom w zakresie kontroli oraz postępowań podatkowych i skarbowych, jak również procesów przed Wojewódzkimi Sądami Administracyjnymi (WSA) i Naczelnym Sądem Administracyjnym (NSA) w obszarze cen transferowych.

Naszą nadrzędną zasadą przy świadczeniu usług procesowych jest zapewnienie pełnej ochrony interesów Klientów, począwszy od wstępnych analiz pod kątem korzyści i zagrożeń i możliwych do zastosowania strategii procesowych, na konsekwentnej realizacji przyjętych założeń w toku trwającego postępowania kończąc.Zakres usług

Nasi eksperci udzielają wsparcia Klientom m.in. zakresie:

oraz wielu innych czynności uzależnionych od bieżących oraz przyszłych potrzeb naszych Klientów (więcej na ten temat w dziale Procesowego Doradztwa Podatkowego).

Zobacz także:


Z chęcią udzielimy szczegółowych informacji na temat postępowań podatkowo-sądowych w obszarze cen transferowych. Zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami.

Zobacz nasze doświadczenia >>© DMS TAX Sp. z o.o. 2023 Informer IT Solutions