top

Pierwszy w Polsce
edukacyjny portal
o cenach transferowych

Obszerna baza wiedzy
z zakresu cen transferowych
w ujęciu:
- podatkowo-prawnym
- finansowo-rachunkowym
- ekonomiczno-zarządczym
Zobacz >>

Zaaplikuj
czekamy na Ciebie

Zespół Cen Transferowych wiesz co potrafisz w TP

Czujesz potrzebę zmiany, praca w średniej przyjaznej firmie we Wrocławiu, bez korporacyjnego stresu, formalizmu i procedur na parzenie kawy pracujemy pomiędzy 8 a 17 równocześnie mamy czas na … życie.

Stopka do druku

Ceny transferowe

Pomagamy w zarządzaniu ryzykiem związanym z cenami transferowymi wykorzystując doświadczenia oraz wiedzę z zakresu prawa podatkowego, rachunkowości i zarządzania. 

Transakcje pomiędzy podmiotami powiązanymi na gruncie prawa podatkowego mogą generować pewne ryzyka. Można je jednak ograniczyć dzięki podjęciu odpowiednich działań w obszarze cen transferowych m.in. poprzez sporządzenie właściwej i zgodnej z przepisami dokumentacji podatkowej oraz opracowanie i wdrożenie spójnej polityki cen transferowych dla przedsiębiorstw powiązanych.

Od lat wspieramy przedsiębiorców w zarządzaniu ryzykiem podatkowym, będącym rezultatem rozliczeń pomiędzy podmiotami powiązanymi, jak również w wypełnianiu wymogów formalnych określonych przepisami prawa podatkowego. Podczas realizacji projektów konsultanci ds. cen transferowych zawsze starają się uzyskać jak najpełniejsze informacje, tak aby ich praca odpowiadała specyfice i otoczeniu biznesu. Poznanie i zrozumienie celów oraz założeń każdego z Klientów umożliwia harmonijną współpracę i dostosowanie oferty do ich potrzeb.Zakres usług w obszarze cen transferowych


Z chęcią udzielimy szczegółowych informacji na temat usług w zakresie cen transferowych. Zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami.

Zobacz nasze doświadczenia >>


Zachęcamy także do zapoznania się z naszym autorskim, specjalistycznym portalem dotyczącym cen transferowym. Znajdą tu Państwo wszystkie niezbędne informacje pozwalające zgłębić tę złożoną tematykę i zrozumieć dlaczego jest tak ważnym elementem w zarządzaniu przedsiębiorstwem.© DMS TAX Sp. z o.o. 2017 Serwis: Informer IT Solutions