top

Pierwszy w Polsce
edukacyjny portal
o cenach transferowych

Obszerna baza wiedzy
z zakresu cen transferowych
w ujęciu:
- podatkowo-prawnym
- finansowo-rachunkowym
- ekonomiczno-zarządczym
Zobacz >>

Zaaplikuj
czekamy na Ciebie

Zespół Cen Transferowych wiesz co potrafisz w TP

Czujesz potrzebę zmiany, praca w średniej przyjaznej firmie we Wrocławiu, bez korporacyjnego stresu, formalizmu i procedur na parzenie kawy pracujemy pomiędzy 8 a 17 równocześnie mamy czas na … życie.

Stopka do druku

Portal wiedzy - www.cenytransferowe.org

2014-01-02

Pragnąc podzielić się swoją wiedzą Dział Cen Transferowych opracował pierwszy specjalistyczny portal o tej tematyce ze szczególnym uwzględnieniem takich obszarów jak: Podatki i prawo, Finanse i rachunkowość oraz Ekonomia i zarządzanie.

Celem portalu www.cenytransferowe.org jest dostarczenie użytkownikom kompleksowej wiedzy począwszy od definicji zagadnienia cen transferowych i podstawowych pojęć, poprzez akty prawne, metody szacowania oraz dokumentację podatkową, na oddziaływaniu na poszczególne obszary przedsiębiorstwa kończąc.

Zawartość merytoryczna serwisu sprawia, że będzie on stanowił cenne źródło informacji zarówno dla praktyków, którzy na co dzień zajmują się zagadnieniem cen transferowych – kadry menedżerskiej, księgowych, biegłych rewidentów, radców prawnych oraz pracowników administracji podatkowej, jak i obcujących z nią w aspekcie teoretycznym studentów oraz pracowników naukowych.

Serdecznie zachęcamy do odwiedzin  i zgłębiania wiedzy!

www.cenytransferowe.org© DMS TAX Sp. z o.o. 2017 Serwis: Informer IT Solutions